به Novaskincare خوش آمدید!
افراد آگاه به سلامت مدتهاست که به محصولات Novaskincare اعتماد کرده اند. تعهد ما به کیفیت، ثبات و تحقیقات علمی منجر به تولید محصولاتی بی‌نظیر شده است؛ محصولات مراقبت از پوست که با ترکیب جدیدترین دستاوردهای علمی روز در جهت کنترل استرس با بهترین مواد تشکیل دهنده و عصاره های ناب گیاهان دارویی و عدم استفاده از مواد نگهدارنده و شیمیایی، مفتخریم که محصولات با کیفیت و ارزش بی نظیر را در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.

برند Novaskincare از برندهای سلامتی است که متعهد به ارائه محصولات با کیفیت بالا به مردم برای تکمیل سبک زندگی و سلامت جسمی و سلامت پوست آنها است، کیفیتی که می توانید روی آن حساب کنید. این محصولات توسط اساتید علمی، متخصصان تولید و کارشناسان کیفیت نظارت می‌شوند هر محصول در طول فرآیند تولید تحت آزمایش‌ها و سنجش‌های کیفی متعددی قرار می‌گیرد تا از خالص بودن محصول و عاری از باکتری‌های مضر اطمینان حاصل شود.

همانگونه که می دانید استرس، حاصل زندگی مدرن و عامل اصلی ایجاد خستگی مزمن‌ و کاهش سلامتی افراد در هر سنی و تاثیر قابل توجهی بر سلامت پوست است. استرس می تواند به شدت به جسم و روح انسان ضربه بزند هر نوع استرسی می تواند در پوست انسان ظاهر شود، زیرا پوست بزرگترین عضو بدن است.

استرس می تواند سطح کورتیزول را افزایش دهد که به نوبه خود باعث افزایش التهاب می شود و التهاب می تواند هر نوع بیماری پوستی زمینه ای را تشدید کند. برخی از نشانه‌های پوست تحت استرس عبارتند از: قرمزی و برافروختگی، پوست ملتهب، خشکی شدید، تورم، سوزش و خارش، احساس سوزش هنگام استفاده از محصولات، افزایش ترشح سبوم (چربی بیش از حد پوست) افزایش جوش‌ها و به طور کلی کدر شدن رنگ صورت. پوست به این ترتیب به استرس واکنش نشان می‌دهد، زیرا سد پوستی بسیار انعطاف‌پذیر و ظریف است.
ما با الهام از تعهدمان‌ به سلامتی مبتنی بر علم، محصولاتی را نه تنها برای پوست سالم تر، بلکه برای زندگی شادتر ایجاد می کنیم. ما، در Novaskincare، به هدف سازمان بهداشت جهانی مبنی بر غلبه بر استرس، متعهد هستیم.
« استرس کمتر یعنی پوست سالم تر و وقتی سالم هستید، زیبا هستید.»