مقالات

هیدرومانیل چیست؟

هیدرومانیل یک عصاره گیاهی طبیعی است که از میوه درختی به نام Caesalpina spinosa به دست می آید. این گیاه بومی کشور پرو و در رشته کوه های آند رشد میکند و به دلیل خاصیت مرطوب کنندگی شناخته شده است.

هیدرومانیل در مجموع حاوی 5 تا 7.5 درصد الیگو ساکاریدها از جمله تری ساکارید GM2 ، تترا ساکارید GM3 و دی ساکارید M2 است. این الیگو ساکاریدها به طور مداوم در خارجی ترین قسمت پوست آزاد می شوند و هیدراتاسیون فوری و طولانی مدت را فراهم می کنند.

هیدرومانیل یک ماده فعال با منشاء طبیعی است. ساختار چربی های طبیعی پوست را تقلید می کند به ترمیم و بازسازی سد محافظ طبیعی پوست کمک می کند. ترکیب ویژه آن به دلیل خاصیت قفل رطوبتی به هیدراته نگه داشتن پوست کمک می کند. ترکیب موجود در هیدرومانیل با لایه‌های پوست تعامل می‌کند، جذب می‌شود و از هدر رفتن آب جلوگیری می‌کند و در عین حال رطوبت‌رسانی فوری را فراهم می‌کند. ذرات مرطوب کننده طبیعی به حفظ سطح رطوبت مناسب لایه شاخی پوست کمک می کند این ذرات روی سطح پوست باقی می‌مانند و خاصیت ارتجاعی، شفافیت و ظاهر یکنواخت را به پوست باز می‌گرداند.

هیدرومانیل کاملا ایمن است، به خوبی توسط پوست قابل تحمل است و در بیشتر موارد، تحریک یا آلرژی ایجاد نمی کند استفاده منظم از محصولات حاوی هیدرومانیل باعث می شود پوست سالم تر، درخشان تر، کشسان تر و نرم تر شود. برای پوست های خشک، کم آب و آسیب دیده و همچنین برای موهای آسیب دیده و خشک توصیه می شود. این ماده به یک ماده فعال در محصولات مختلف مراقبت پوست تبدیل شده است و به دلیل تأثیر فوری و ماندگار آن بر سطح آبرسانی پوست، محبوبیت پیدا کرده است. هیدرومانیل می تواند توسط هر کسی استفاده شود و برای انواع پوست مناسب است. به کنترل مشکلات پوستی و پنهان کردن لکه های پوستی کمک می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *